Hakkımızda

Hakkımızda

ToptanElektrikci.com bir Hedefsan Group Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. iştirakidir.

Hedefsan Group 2004 yılında Hedefsan Elektrik olarak elektrik malzemeleri toptan satışı yaparak ticari hayatına başlamıştır. Aynı zamanda 2014 yılından itibaren taahhüt işleri de gerçekleştirerek İstanbul içerisinde çok sayıda projenin müteahhitlik işini de tamamlamış ve satışını başarı ile tamamlamıştır.

2018 yılı Aralık ayı itibari ile de Hedefsan Group Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. adı altında Elektrik ve Elektronik alanında Pratik Kart ve Pratik Plus, Netelsan, Çet-San Plastik, Mutlusan Plastik, CATA, Jupiter, Uzlight gibi markaların resmi distribütörlüklerini alarak asıl faaliyet alanı olan Toptan Elektrik, Aydınlatma ve Tüketici Elektroniği ürünleri satışına devam etmektedir.

Hedefsan Group aynı zamanda 2020 yılı itibari ile kendi private label kablo üretimini gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletmemiz, hızlı ve doğru ürünü tüketicisine kaliteli servisle sağlamak misyonu ile çalışmaktadır.

İstanbul içerisinde tüm elektrik ve aydınlatma ürünleri satışı yapan elektrik malzemesi satış noktalarına direkt hizmet ve servis veren işletmemiz bir mağazanın, ofisin veya evin tüm elektrik ve aydınlatma malzemesi ihtiyacını tüketicilerine sağlamakta ve aynı zamanda online olarak da ToptanElektrikci.com aracılığı ile tüketicilerine direkt ulaşmaktadır.

ToptanElektrikci.com tüketicilerimize toptan fiyatına perakende satış yapmak ve pazarda ki en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sağlamak üzere özenle hizmet vermektedir.

Her türlü toptan ve perakende ürün talepleriniz için ayrıca websitemizde bulunan linklerden, satis@hedefsangroup.com email adresinden ve Whatsapp iletişim hatlarımız olan +90 551 020 2555 ve 45 nolu telefon numaralarından bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

 

N11.com Mağaza Adresimiz; https://www.n11.com/magaza/hedefsanelektrik

WhatsApp Sipariş

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.